Algoane Näohooldused

algoane näohooldusedAlgoane loojad suhtuvad meremaailma kirglikult.  Tänaseni kasutasid selliseid tooteid ainult thalassoteraapia keskused, samuti spaades ja ilusalongides töötavad professionaalid. Nüüdseks on Algoane saadaval kõigi jaoks, kes hindavad teadmisi ja oskusi, mis on saavutatud uurimisrühma 20-aastase töö tulemusena.

 

Ookeani rikkusi täis vetikad on kogunud endasse mere kasulikud omadused. Vetikad sisaldavad ergutavaid aineid ja annavad nahale tagasi mineraalid, vajalikud rasvhapped, vitamiinind ning mikroelemendid.

 

PINGULDAV NÄOHOOLDUS KIPSMASKIGA

Vananemisvastase trimmiva hoolduse efektiivsus põhineb toodete aktiivsetel koostisainetel, mis annavad nahka toetavatele „kihtidele“ (kollageen- ja elastiinkiud) uue tasakaalu. See hooldus on kasulik kõikidele nahatüüpidele, mis on kaotanud oma elastsuse ja sära. Hooldus vähendab vananemisilminguid (sileduse kadu, kortsud ja kurrukesed, hall ja tuhm jume). Kaotab väsimuse ja stressi jäljed. Sobib ideaalselt tähtpäevadel (pulmad, sünnipäev, pidulik koosviibimine jne), mil soovitakse kohest tulemust.

 

TOITEV NÄOHOOLDUS KUMMIMASKIGA

Vetikamask muudab naha imeliselt pehmeks ja toniseerituks. Merelised mikroelemendid soodustavad rakkude uuenemist ja mükopolüsahhariidid eemaldavad nahapinnalt mustuse, parandades jumet ja taastades naha elastsuse. Hooldus niisutab, stimuleerib rakkude uuenemist ja tugevdab nahka tänu merevetika toimele.

 

KOLME VETIKA EFEKTHOOLDUS

Hoolduse eesmärgiks on nahka trimmida, toita, niisutada ja pehmendada tänu kolme liiki vetikate omaduste kombinatsioonile. Pruun- ja sinivetikad sisaldavad suures kontsentratsioonis vitamiine ja aminohappeid, mis toidavad nahka. Punavetika suur mineraalide sisaldus reguleerib naha niiskussisaldust ja varustab hapnikuga. Hooldus muudab naha siidiselt pehmeks ja elastseks.