Algoane - meie maailm

Algoane on Sciences et Mer Instituudi tootesari, mis tekkis seetõttu, et soovisime anda inimestele võimaluse saada parimat ookeanist.

 

Teadus

Algoane tootesarja uurimis- ja arendustööd teeb edasi Sciences et Mer Instituut, mis omakorda teeb tihedat koostööd akadeemiliste ja meditsiiniliste uurimiskeskustega, selleks et:

 

  • Selekteerida välja merevetikad ja mineraalid, milledel on tõeline kosmeetiline toime.
  • Saada taimedest elemente, mis on vajalikud naha tasakaalu ja ilu säilitamiseks.

 

Sellise partnerluse ja käimasoleva uurimustöö tulemusena on saadud kaks suurt toimeainet:

 

OSMOCEALGUE®:

Selle toimeaine on ekstraheeritud Laminaria digitata merevetikatest ja on olulisemaks koostisosaks Algoane niisutavates hoolitsustes.  Osmocéalgue®  on valmistatud kasutades täiesti naturaalset tootmisprotsessi (biotehnoloogiline protsess, milles ei kasutata keemiatooteid). See on aidanud isoleerida osmolyte merevetikates ja eemaldada neid sealt võimalikult suures kontsentratsioonis. Osmocéalgue®  võimaldab nahal välistele faktoritele vastu seista, mis võivad põhjustada dehüdratsiooni  ning samas võimaldab nahal ise reguleerida oma niiskustaset.

 

ALGUE-REPAIR®:

Käesolev innovatiivne vananemisvastane koostisaine, mis saadakse läbi patenditud ekstraheerimisprotsessi, koosneb 2-st merevetika ekstraktist (Mastocarpus ja Spirulina) mis toimivad sünergias võitlemaks vananemise ilmingutega.

 

Tulemuslikkus

Tooted, mis on nahale väga õrnad, ning millede tõhusus on tõestatud. Täielik kontroll tooraine kvaliteedi üle: valik parimatest ookeani taimedest ning mineraalidest, milledel on suur kosmeetiline potentsiaal. Karmid testid, mida tehakse terve tootmisprotsessi käigus Algoane toodetele, et anda edasi fantastilisi meremaailma eeliseid nahale: remineraliseerimine, rehüdreerimine, toitumine, jms.

 

Heaolu

Tekstuuride rikkus: puudrid, kreemid, vahad, geelid, õlid, palsamid, jm. ebatavaliste gourmet iluhooldustoodete jaoks. Lai valik meeldivaid lõhnu, mis aitavad teil argipäevast eemale saada ning ennast hästi tunda.