Algoane Heaoluhooldused

Heaolu hooldused pakuvad kliendile tõelist lõõgastust ja rahulolu. Kehamähised omavad puhastavat, niisutavat ja toitvat toimet ning annavad tõeliselt meelelise elamuse. Hooldused muudavad naha kaunimaks ning pakuvad meeldivat naudingut, millest on raske loobuda.

 

ENERGIAT ANDEV KEHAHOOLDUS - kosutav ja toniseeriv hooldus energia ammutamiseks ja naha uuendamiseks. Tulemuseks on värskem, erksam ja elujõust pakatav enesetunne ning väljanägemine.
NIISUTAV MANGOVAHA HOOLDUS - Hoolduse eesmärgiks on tagada naha täielik niisutatus. Nahk muutub siidiseks ning meeled on lõõgastunud.


TRIMMIV šOKOLAADI-KOHVI HOOLDUS- Meeleline ning nauditav protseduur pakub kogu kehale terviklikku ja dünaamilist, salendavat ning trimmivat hooldust.


VITAMIINIDEGA RIKASTAV KEHAHOOLDUS  - Hooldus rikastab organismi vitamiinide, mineraalainete ja mikroelementidega, mis tagavad naha toonuse ja elastsuse.


MEREKRISTALLIDEGA KOORIV HOOLDUS - Hooldus pehmendab ja toidab nahka, samal ajal eemaldades surnud rakud, jättes naha siidiselt pehmeks, säravaks ja õrnalt lõhnastatuks. Hooldust hinnatakse võrdselt nii selle toonust tõstva omaduse kui ka heaolutunde andmise poolest.