Algoane Erihooldused

Erihooldused keskenduvad ühele konkreetsele piirkonnale. Valikus on spetsiaalne hooldus seljale pingetest vabanemiseks, väisnud jalgade turgutamiseks, büsti ja kõhu trimmimiseks. Täiuslikku naudingut pakub isesoojeneva maskiga tehtav massaaž.

 

PINGEID MAANDAV SELJAHOOLDUS- Hoolduse eesmärgiks on pakkuda kohest lõdvestust ja lõõgastust.  Kuna pingeid kehas on kõige enam tunda seljal, keskendubki hooldus just selle piirkonna lõdvestamisele. Hoolduse järgselt on paranenud üldine toonus ning kadunud on lihaspinged.


VÄSINUD JALGADE HOOLDUS- Hooldus pakub leevendust väsinud, rasketele, pakitsevatele ja öösiti krampi tõmbuvatele, turses jalgadele. Protseduur parandab vereringet ja vähendab liigse vedeliku kogunemist jalgadesse, annab jalgadele imeliselt kerge tunde.


BÜSTI TRIMMIV HOOLDUS - Suurepärane hooldus säilitamaks nooruslikku büsti. Hooldus on eriti oluline hormoonravi ja dieedi ajal ning raseduse järgselt (peale imetamise lõpetamist), et säilitada loomulikult trimmis rind aga ka rinnaoperatsiooni eel ettevalmistava kuurina. Tulemus on tuntav ning silmaga nähtav juba peale esimest hooldust, rind on tihkem ja trimmis ning nahk särav ja elastne.


HOOLDUS BEEBIOOTEL NAISELE - Õrna ja leebe protseduuri käigus hooldatakse hellalt beebiootel naise keha. Nii saab tulevane ema pühenduda raseduse nautimisele.